Hálózat



Összehasonlítás


WIRETEK RJ45 UTP dugó Cat.5

WIRETEK RJ45 UTP dugó Cat.5

..

Nettó ár: 15Ft Bruttó ár: 20Ft

DELTA Törésgátló RJ45 zárt szürke

DELTA Törésgátló RJ45 zárt szürke

..

Nettó ár: 20Ft Bruttó ár: 25Ft

Rainbow UTP PATCH KÁBEL 0,5M CAT5E

Rainbow UTP PATCH KÁBEL 0,5M CAT5E

UTP PATCH KÁBEL 0,5M CAT5..

Nettó ár: 120Ft Bruttó ár: 150Ft

KELine Giga patch kábel UTP, Cat.5E - 0.5 m   .

KELine Giga patch kábel UTP, Cat.5E - 0.5 m .

KELine Giga patch kábel U..

Nettó ár: 150Ft Bruttó ár: 190Ft

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 4 50/125 OM3 LSOH 1000N   Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 4 50/125 OM3 LSOH 1000N Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ..

Nettó ár: 195Ft Bruttó ár: 245Ft

Rainbow UTP PATCH KÁBEL 2M CAT5E

Rainbow UTP PATCH KÁBEL 2M CAT5E

UTP PATCH KÁBEL 2M CAT5E..

Nettó ár: 195Ft Bruttó ár: 245Ft

ST-ST, toldó multimódusú

ST-ST, toldó multimódusú

KELine ST-ST, multimódusú..

Nettó ár: 195Ft Bruttó ár: 245Ft

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 4 50/125 OM3 LSOH 1000N   .

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 4 50/125 OM3 LSOH 1000N .

Fibre Optic Cable FO U-DQ..

Nettó ár: 215Ft Bruttó ár: 275Ft

KELine M6 csavar készlet (4db csavar, 4db alátét, 4 db kosáranya)

KELine M6 csavar készlet (4db csavar, 4db alátét, 4 db kosáranya)

KELine M6 csavar készlet ..

Nettó ár: 225Ft Bruttó ár: 290Ft

KELine Giga Toolless Keystone Jack 1xRJ45/u, Cat.5E

KELine Giga Toolless Keystone Jack 1xRJ45/u, Cat.5E

KELine Giga Toolless Keys..

Nettó ár: 355Ft Bruttó ár: 450Ft

LEGRAND Linkeo süllyesztett szerelvény 1xRJ45 keystone port fogadására egyenes f

LEGRAND Linkeo süllyesztett szerelvény 1xRJ45 keystone port fogadására egyenes f

LEGRAND Linkeo süllyeszte..

Nettó ár: 355Ft Bruttó ár: 450Ft

LEGRAND RJ45 Keystone port Cat5e árnyékolatlan (UTP) C110 csatlakozós 180° 100MH

LEGRAND RJ45 Keystone port Cat5e árnyékolatlan (UTP) C110 csatlakozós 180° 100MH

LEGRAND RJ45 Keystone por..

Nettó ár: 355Ft Bruttó ár: 450Ft

LEGRAND 2xRJ45 Keystone doboz Linkeo

LEGRAND 2xRJ45 Keystone doboz Linkeo

LEGRAND 2xRJ45 Keystone d..

Nettó ár: 390Ft Bruttó ár: 495Ft

Valena egyes keret fehér

Valena egyes keret fehér

Valena egyes keret fehér..

Nettó ár: 390Ft Bruttó ár: 495Ft

LEGRAND Linkeo süllyesztett szerelvény 1xRJ45 keystone port fogadására döntött f

LEGRAND Linkeo süllyesztett szerelvény 1xRJ45 keystone port fogadására döntött f

LEGRAND Linkeo süllyeszte..

Nettó ár: 400Ft Bruttó ár: 510Ft

Tételek 1 től 15 / 104 (7 összes)